Bufalo Çikolata Ne İşe Yarar

BUFALO ÇİKOLATA NE İŞE YARAR  ?

Bufalo çikolata cinsel güç artırıcı olarak bitkisel bileşenlerden oluşan , unisex olarak kullanılan bay / bayan kullanıma uygun olarak üretilmiş kalp şeklinde , ihtiyaç halinde kullanılan + 18 çikolatadır.
Bayan ibaresi olsa da bayanların ve erkeklerin yapıları farklı olduğu için erkek kullanımında oldukça etkilidir.
İlişki süreleriniz kısa zamanda bitiyor partneriniz ile daha fazla cinsel hazzı yaşamak için kullanılır.

Bufalo Çikolata Etkili Mi ?

Cinsel enerjinizi daha uzun süreler de olması için üretilmiştir, kullanım amacı bu yöndedir, uzun zamandır piyasada satılan bufalo çikolata muadillerine göre en iyilerden en etkili çikolatalardan biridir.

Bufalo Çikolata Etkisi Ne Kadar Sürer ?

Çikolata etkisi , kişiden kişiye değişir ortalama süre 3-6 saat olarak belirtilmiştir, satış amacıyla bir çok sitede açıklama kısmında 12 saat gibi süreler belirtilmiştir.
Bufalo çikolata sipariş etmek fikrindeyseniz 3 ile 6 saat olarak değerlendirmeniz beklentilerinizi olumlu şekilde karşılayabilir.

Bufalo Enerji Çikolata Nerede Satılır ?

Günümüzde onlarca , yüzlerce  alışveriş sitesi var  orijinal ürünleri bulup satın almak günümüzde maalesef oldukça zorlaştı, bufalo çikolata  nadir de olsa tekel bayileri , akaryakıt istasyonlarında satılmaktadır, iade garantili olarak Bufalo markalarını inceleyebilir  sitemiz üzerinden www.zirvenintadi.com sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz.


Bufalo Unisex Nedir ?

Bufalo çikolata ve  içeceklerinde unisex ibaresi vardır , bay / bayan kullanımına uygundur demektir yalnız altınını özelikle çizmek isteriz bayanlarda etkisi erkeklerde ki gibi olmayacaktır, cinsel enerji ve ilişki süresi erkeklerde daha etkilidir.

Bufalo Çikolata Zararlı Mı?

Çikolatavyapısı itibariyle tatlı olduğu için şeker ve tansiyon rahatsızlıkları olan kişilere kullanılması tavsiye edilmez.
Bayanlarda bebek emziren kadınlara kullanılması önerilmez ve  bunla birlikte alkol ile kullanılması tavsiye edilmez.
Aktivite öncesi 1 adet tüketilir.
Kullanma talimatına uyulmadan kullanılan , tüketilen her ürün zararlı olacaktır.
Enerji çikolata zararları hakkında https://www.ntv.com.tr/saglik/enerji-cikolatasi-tehlikesi,limiglGonk-xaQibXqjikQ

Bufalo Çikolata Yorumlar

Bufalo çikolata  hakkında kullanıcı yorumlarını sitemiz üzerinde  sadece ürünü satın almış kişiler tarafından yapılmıştır, böylelikle sizler için farklı yorumları da değerlendirdik.
buraya sadece satmak için harika ,  çok etkili , mükemmel gibi yorumlar bırakmak sizleri yanıltır, sitemiz üzerinden ürün altındaki olumlu ve olumsuz yorumları okuyabilir bununla birlikte fikir edinmiş olursunuz.

Bufalo Çikolata Yan Etkileri

Kullanma talimatına göre kullanıldığını zaman , fakat nadiren  görülen yan etkilerinden bir kaç tanesi baş dönmesi, baş ağrısı, ateş gibi yan etkileri olmaktadır, bu yüzden  dolayasıyla aktiveden 30 – 45 dakika öncesi bir adet tüketilmesi gerekiyor.

Bufalo Çikolata İçindekiler

 • Şeker
  Sütlü bitkisel yağ
  Yağsız süt tozu
  Emülgatör (lesitin soya ürünü )
  Aroma verici
  Tuz
  Susam
  Doğal ginseng
  Epimedium
  Zencefil

Bufalo Çikolata Faydaları

Faydaları cinsel enerjinizi yükseltir , uzun saatler erken boşalmanıza engellemeye yardımcı olur, zindelik katar faydalıkları bu şekilde belirtilmiştir.
Dolayasıyla uzun saatler partnerinizle zaman geçirmek istiyor ve cinselliğin zirvesinde olmak gibi faydalıklar sizlere ayrıcalık katacaktır fakat mucize gibi beklentisi olanların beklentisi aynı zamanda boşa çıkacaktır.
Sonuçta her şeyin fazlası zararlıdır , hatta üstelik yorulur ve saatler sonra bitkin düşersiniz bunun yanında ruh ve beden sağlığınıza faydasından çok zararını görebilirsiniz.

Bufalo Enerji Azdırıcı Çikolata

İsterseniz sevgilinize, partnerinize sürpriz yapın , haberi olmadan kahve ile yanında ikram edebilirsiniz fakat sonuç farklı olacaktır erkekler de ereksiyon yani sertleşme olacaktır bunun yanında sizinle birlikte olmak isteyecektir.
Çikolatanın kapağındaki bufalo resmi gibi diğer bir deyişle azdırıcı özelliği ortaya çıkacaktır, sizde mutlu uzun süreli bir seks yaşamayı istiyorsanız bir fincan kahvenin yanında çikolatayı ikram edebilirsiniz.

Bufalo Çikolata Fiyatı

1 paketin içinde 12 kutu olan bufalo çikolata fiyatı şuan 160 türk lirasıdır.
Kargo ve kapıda ödeme ücretleri farklılık gösterebilir.
Sizlerde Kapıda ödeme , gizli kargo olarak ürün üzerinde ürün bilgisi , site adı belirtilmeden sipariş edebilirsiniz.

Previous Post Evelle Hilti Gold Kullanıcı Yorumları
Next Post Kadın İstek Arttırıcı En İyisi

Bir yanıt yazın

Sepetiniz

Sepetiniz Boş
Updating Cart!