Erken Boşalma Sorunu İçin Neler Yapılabilir

Erken boşalma sorunu için neler yapılabilir , en iyisi hangisi en az ya yetkisi vesaire filan? Şimdi burada bilmemiz gereken şöyle bir şey var. Erken boşalma için ilaçlardan %100 şu ilacı kullanacaksın, mükemmel olacaksın diye bir şey yok.
Gerçekten böyle bir ilaç bulunursa bence Nobel ödülü alır ve yani milyarlarca insanın da sorunu çözülmüş olur. Ama maalesef üzgünüm ki böyle bir ilacımız yok. Burada hani insanlar kendi aralarında konuşurken diyor ki abi ben şu ilacı aldım, inanılmaz güzel oldu, sen de kullan alıyor, etki etmiyor. Yani büyük bir ihtimalle arkadaşınıza iyi gelen ilaç size iyi gelmeme ihtimali gelmesinden daha fazla olacaktır. Onun için biraz kişiden kişiye de değişiklik var ama %100 yüz tedavisi yok onu bilmek lazım.

Bir de hani krem kullandınız ya da yada geciktirici sprey kullandınız iyi geldi ya da ilaç kullanıyor, 10’a çıkart yapışın yani. Çünkü burada dediğim gibi hiçbir şey %100 olmadığı için sizi mutlu eden şeyi yapışmak lazım. Önce onu kaybetmemek lazım. Birincisi bu bir kere sonradan başladıysa erken boşalmada ikiye ayırıyoruz. Önce yani bütün hayat boyunca olan bir de sonradan başlayan yani evlisiniz 10 yıllık son 6 ayda erken boşalmazlar mutlaka doktora gidin. Hiçbir şekilde hiçbir ilaç kullanmayın çünkü bunun bir sebebi olabilir, fizyolojik bir sebebi olabilir.

 

Erken boşalıyorum ne kullanabilirim?

 

Erken boşanma ilaçları bir tedavi değildir. Yani durumu kurtarır. O anda sizi ilişkide geç boşalmanızı sağlar. Yada boşalmayı denetlemenizi daha kolay hale getirir ve ondan sonra da eğer kullanmazsanız bir dahaki ilişki de bu olmayacaktır. Yani anlık etkilidir. Şimdi boşalma neden anlık etkidir? Boşalma bir yere kadar denetlenebilir, onu hep söylüyorum yani sıfırla 10 arası diye 10 boşalma noktası 18 numaramız var. Orada işte o sıfırla 8 beşle 8 arasında gidip gelebilmek lazım.

İlaç kullandığın zaman şöyle olur, o ilaç kullanmadığın zaman sıfırdan sekize çok hızlı bir şekilde çıkarsınız ve boşalma ilaç kullandığınız zaman biraz daha iyi yavaştı ama her halükarda istediğiniz zaman boşalmak istiyorsanız süreyi istediğiniz gibi yönetebilmek istiyorsanız o sekize gelmeden önce önce durup sakinleyip sonra devam etmeyi öğrenmeniz gerekir. Yani bir şekilde davranışlarınızın da düzgün olması gerekir. Evet, ilaçları şöyle bir toparladık tabi şimdi ilaçlarla ilgili erken boşalma oynatma listesinde ilaçların şeyleri var.

 

Geciktirme Teknikleri

Etken maddelerin ne olduğu var, onları burada tekrar etmeyeceğim. 2 gruba ayırıyoruz. İlaçlarımız  bir haplarımız var. Ağızdan alınanlar bir de uygulananlar, sürülenler var. Krem ve sprey  olarak uygulanıyor. Bunlar iyi iş görmesi kullanılıyor. Sadece bununla ilgili erken boşalmada krem sprey  nasıl kullanıyor diye çok güzel bir yazımız var. Lütfen onu okuyabilirsiniz. Haplarda kendi içinde ikiye aylı bir ilişki öncesinde kullanılan haplar bir de düzenli kullanılan haplar bu. Özellikle evlilerde düzenli ilişkisi olan haftada 2 , 3 , 1 düzenli ilişkisi olanlar da biz daha çok düzenli ilaçları tercih ediyoruz çünkü devamlı bir ilaç alma stresi olmasın diye.
Daha çok bekarlardaysa ya da ilişki aralıklara açık olanlarda ilişki öncesiyle ilaç kullanılabilir. Haplar ve ilaçlar mutlaka doktor kontrolünü de kullanılmalı. Yani sertleşme ilaçlarını da ilaçların da olduğu gibi muhatabınız aktarlar işte benzeri istasyonları kafeler vesaire değildir. Muhatabınız doktorlardır mutlaka mutlaka doktor kontrolünde uygun dozda size uygun ilaç başlanması gerekir.
Tabii burada mutluluk getirir mi o? Yani biraz önce demiştim %100 tedavi yok diye. Aslında hepsi %100 etki ediyor. Bakın etkiyle yani etkiyle mutluluk birbirinden farklı şeydir. Şimdi siz 10 saniyede boşalıyorsanız ilacı aldığınız zaman bu 20 saniye çıkıyorsa tamam %100 etki ediyor. Bilimsel olarak süper bir şey ama mutluluk getirir mi ilişkide mutluluk getirmez onun için hem mutluluk getirene sarılalım hem de etkiyle mutluluğu birbirinden ayır edelim sizi de ve karşı tarafı da tatmin etmesi gerekiyor. Bu gerçekten çok fazla kişide olmuyor onu söyleyeyim.
Geciktirici krem ve spreyler , alerjik reaksiyonlar yapabilir, hapların ama kontrol edilmesi gereken yan etkileri vardır. Bunlara dikkat. Onun içinde de doktor kontrolünde kullanmanız gerekiyor. Teknik olarak erken boşalmada en iyi ilaç diye bir şey yok.

Geciktirici sprey , krem . ve ilaçlar

Hastaya uygun kişiye uygun ilaç var ve ilaçların krem ve spreyler haricinde bir yan etkisi yok. Bu arada krem ve sprey alındınız  kullanabilirsiniz. Onda da sprey yerine krem kullanılmasını tercih ediyorum. Bu benim kişisel tercihim yoksa etkisi açısından değil. Sprey biraz daha etrafa yayılıyor. Lokal uygulayamıyorsunuz filan onun için hani krem biraz daha kolay uygulanabilir noktasal uygulanabilir. Onu ben kişisel olarak daha çok tercih ediyorum ama fark etmez, mutluysanız sıfır ile de devam edebilirsiniz. Tabii burada ki konu dökme suyuyla değirmen döner mi? dökme suyla değirmen bir yere kadar döner. Yani ömür boyu da dönebilir ama biraz sıkıntılı.
Buna ilişkideyim, mastürbasyon değil. Şimdi bu kadar çok eylem yapacaksanız bir ilaca ya da başka bir şeye bel bağlamadan önce kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrı mesele ama 10’a çıkart gitmeden önce tavsiyem bu işi öğrenmeniz hep diyorum diyorum ki cinsellik öğrenilmesi gereken bir eylemdir. Boşalma, denetlenebilir, sertleşmede refleks bir şeydir. Yani sertlik kendi yeniden olur, boşalmayı da denetleyebilirsiniz. Onun için bence önce boşalmayı denetleme ilişkide neler yapılır ki çoğu insanın çoğu.
Önce bir ilişkide neler yapılması gerekir, nelere dikkat etmem gerekir?  Erken boşalmamı nasıl denetleyebilirim? Bunları öğrenip davranış olarak bunları öğrenip sonra gerekiyorsa ki davranışları düzgün olan kişilerin %2 ila üçünde ortalama ilaç kullanmak zorunda kalıyoruz. Bizim boşanma denetleme programı var. Artık herkes biliyor. Mesela 100 kişiden 23 bilemediniz 4 kişiye ilaç başlamak zorunda kalıyoruz. Onda da denetleyemediği için değil aralıklar çok sık olduğu için yani mesela.

 

Previous Post Cinsel Gücü Artıran Vitaminler
Next Post Honey Plus Macun Ne İşe Yarar

Sepetiniz

Sepetiniz Boş
Updating Cart!
0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön